What?
Administrator

Dołączył: 26 Paź 2010 Posty: 34
|
|
Zasady Gry w piłkę nożną |
|
Dzień dobry
Dzisiaj wytłumaczę wam na czym polega ta gra i po ilu sie gra i wgl i zasady:)
Piłka nożna polega na tym żeby strzelać bramki drużynie przeciwnej.
Bramki są dwie a piłka jest jedna.Gra się po 10+1 w każdej drużynie więc razem biega za piłką 22 zawodników +1 sędzia główny i 2 bocznych.
Boisko ma wymiary od 45do 90m.Piłkę kopiemy nogą nie kopiemy innych zawodników i nie dotykamy rękami tylko bramkarz może dotykać piłkę rękami(po to jest )
Bramkarz nie może łapać piłki od swojego za wyjątkiem jak zawodnik z jego drużyny poda mu piłkę:
a)Główką
b)Klatka Piersiową
c)Kolanem(udem)
Za brzydkie faule są kartki
a)Zołte
b)Czerwone
Za Czerwone i 2 kartki żółte schodzi się z boiska do końca meczu.
Drużyna gra w tedy w osłabieniu.
Myślę że tyle na razie starczy
Pozdrawiam What?
|
|