Forum Counter-Strike CS 1.6 Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Jak zrobić własną mapę ?

 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Counter-Strike CS 1.6 Strona Główna » Mapy Counter-Strike Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Jak zrobić własną mapę ?
Autor Wiadomość
administrator
Administrator
Administrator


Dołączył: 24 Paź 2010
Posty: 32

Post Jak zrobić własną mapę ? Odpowiedz z cytatem
O to krótki poradnik jak zrobić własną mapkę Cs 1.6

1. Wchodzimy w ten link : http://www.worldcraft-online.com/index.php?l=pl
2. Wybieramy Uruchom interfejs poziomu 1 , lub 2 w ostateczności 3.
3. Pokazuje nam się okno i tworzymy mapę
4. Po zakończeniu klikamy Compiler czekamy aż się zapisze, po zapisaniu ściągamy własną mapę na komputer.
5. Jeszcze musimy wykonać jedną rzecz, a mianowicie : nacisnąć Save i dać jako plik.
6. Następnie wklejamy ten zapisany plik i pobraną mapę do folderu Counter-Strike z mapami.
7. A dokładny poradnik znajdziemy pod tym linkiem : http://www.youtube.com/watch?v=tclKQJXL8XQ

Byli byśmy wdzięczni jakbyście dodawali na nasze forum swoje mapy.
Sro Paź 27, 2010 06:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Sro Paź 27, 2010 06:35
Wyświetl posty z ostatnich:    
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Counter-Strike CS 1.6 Strona Główna » Mapy Counter-Strike Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Counter-Strike CS 1.6  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)