Forum Counter-Strike CS 1.6 Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Wzór podania o Moderatora.

 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Counter-Strike CS 1.6 Strona Główna » Nabór na Moderatorów ON Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Wzór podania o Moderatora.
Autor Wiadomość
administrator
Administrator
Administrator


Dołączył: 24 Paź 2010
Posty: 32

Post Wzór podania o Moderatora. Odpowiedz z cytatem
*Można napisać że nie ale wtedy na gg z Administratorem wszystko się ustali

Nick na forum :
Ile masz lat:
Ile przebywasz dziennie na forum:
Jakbyś dostał moderatora ile byś poświecał czasu na forum:
Dlaczego ty?:
Zgadzasz się na składkę 10zł ?* :
Czw Paź 28, 2010 21:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Czw Paź 28, 2010 21:02
Wyświetl posty z ostatnich:    
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Counter-Strike CS 1.6 Strona Główna » Nabór na Moderatorów ON Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Counter-Strike CS 1.6  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)