O to krótki poradnik jak zrobić własną mapkę Cs 1.6
1. Wchodzimy w ten link : http://www.worldcraft-online.com/index.php?l=pl
2. Wybieramy Uruchom interfejs poziomu 1 , lub 2 w ostateczności 3.
3. Pokazuje nam się okno i tworzymy mapę
4. Po zakończeniu klikamy Compiler czekamy aż się zapisze, po zapisaniu ściągamy własną mapę na komputer.
5. Jeszcze musimy wykonać jedną rzecz, a mianowicie : nacisnąć Save i dać jako plik.
6. Następnie wklejamy ten zapisany plik i pobraną mapę do folderu Counter-Strike z mapami.
7. A dokładny poradnik znajdziemy pod tym linkiem : http://www.youtube.com/watch?v=tclKQJXL8XQ
Byli byśmy wdzięczni jakbyście dodawali na nasze forum swoje mapy.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach